OnLine TV

Televize do vašeho počítače nebo tabletu

Služba OnLine TV je poskytována zcela zdarma a umožní Vám v dostatečné kvalitě nahradit další domácí televizor. Služba OnLine TV je nyní vybavena pohodlným programovým průvodcem (TV program) na 14 dnů, který přináší další velmi oblíbenou funkci.

Programová nabídka OnLine TV

V naší nabídce najdete tyto televizní programy:
onlinetv_banner1

Jak spustit Online TV na počítači

Ke spuštění služby OnLine TV se musíte nejdříve zaregistrovat .
Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat jen aktuální internetový prohlížeč. Služba je dostupná na adrese: www.online-televize.cz.

Jak spustit Online TV na Androidu a iOS

Služba je dostupná na adrese: www.online-televize.cz.

Služba OnLine TV není zpoplatněna, nemá klasickou technickou podporu po telefonu. V případě problému můžete využít kontaktní formulář k hlášení poruch.

Důležité upozornění!

OnLine TV využívá kapacitu Vaší internetové linky. Aby OnLine TV fungovala správně, neměly by být puštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy na stahování dat. V případě potíží s OnLine TV nejdříve zkontrolujte, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaší internetovou linku. Následně proveďte kontrolu kapacity linky naším měřičem rychlosti připojení. V případě, že máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů využívá Vaši linku a mohou tím ovlivnit sledování OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat a pokud ani to nepomůže, napište nám prostřednictvím formuláře k hlášení chyb. Máte-li tarif s měsíčním limitem přenesených dat, tzv. FUP, a dojde-li k překročení FUP, je pravděpodobné, že Vám OnLine TV nebude fungovat korektně.