WiFi router

Při uzavření smlouvy na 3 roky získáváte zdarma jeden z těchto routerů:

WiFi router NETIS WF-2411Dnetis-WF2411-A

Ideální síťový router s funkcí WiFi (bezdrátového přístupového bodu), který se hodí především do domácnosti. Zprostředkuje internet mezi několik dalších počítačů buď bezdrátově pomocí wi-fi signálu nebo klasicky kabelem, pro který jsou připraveny až 4 porty.

Jednoduše tak připojíte:

 • všechny svoje notebooky
 • tablety, iPady, aj.
 • chytré telefony
 • a všechna další zařízení, která mají Wi-Fi

WiFi router je kompatibilní se zařízeními 802.11b/g/n a poskytuje přenosové rychlosti až 150Mbps. Nabízí lepší výkon pro surfování na webu, email a sdílení souborů.

Cena: 426,- Kč včetně DPH

WiFi router NETIS WF-2419Dnetis-WF2419-A

Wireless-N router 300Mbps WF-2419, je kombinací kabelového a bezdrátového
zařízení pro využití v SOHO sítích. Router je kompatibilní se zařízeními 802.11b/g/n a poskytuje přenosovou rychlost až 300Mbps, nabízí lepší výkon pro hraní online her, sledování videí, VoIP telefony. Díky dvěma 5dBi externím anténám, router vytváří široké bezdrátové pokrytí a umožňuje užívat si bezdrátovou volnost kdekoli. Díky instalačnímu CD a tlačítku WPS vytvoříte bezdrátovou síť během chvilky.

Cena: 497,- Kč včetně DPH

 

Informace pro klienty a jak postupovat v případě poruchy:

 1. Každý router je našimi techniky nastaven a plně připraven pro instalaci u zákazníka.
 2. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi.
 3. V případě poruchy může zákazník zvolit jednu z těchto možností řešení:
  • Doručit nebo přivézt router k odeslání autorizovanému servisnímu středisku. Pokud je router v záruce, je oprava nebo výměna zdarma. Reklamační řízení musí být vyřešeno do 30 dnů.
  • Telefonicky dohodnout termín, kdy zákazník přiveze router (případně i notebook, pokud je problém v komunikaci s notebookem) a tyto komponenty přivézt a na počkání nechat vyřešit problém technickým oddělením v Kyjově. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 0,5 hodiny.
   Pokud je router neopravitelný technickým oddělením, bude odeslán na reklamaci autorizovanému servisnímu středisku.
   Takový zásah je pak zdarma.
  • Telefonicky dohodnout termín servisního zásahu technika na místě u klienta. Oprava či konfigurace je zpoplatněna dle ceníku služeb s tím, že minimální účtovaná doba zásahu je 1 hodina.