V oblasti zřizování bezdrátového připojení k internetu úzce spolupracujeme s firmou INTERNEXT 2000, s.r.o., která je poskytovatelem služby.
Nabízíme kvalitní a neomezené připojení k internetu. Nejste omezováni časem ani objemem přenesených dat. Z naší nabídky je možné vybrat připojení vhodné jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Každý zákazník automaticky získává pevnou veřejnou IP adresu. Díky ní není problém provozovat např. webový server, ftp server, hrát online hry, apod.

Připojení jsou realizována v bezlicenčním pásmu 5 GHz, což znamená, že pro provoz připojení není nutné žádné povolení. Pokud jste v nájmu, družstevním nebo městském bytě, je nutné mít souhlas s umístěním přijímacího zařízení a kabeláže.

Společnost Internext je členem:

Dohledové centrum sítě

Email: podpora@inext.cz
tel.: 576 510 003
Provozní doba v prac. dnech: 7:30-20:00
O víkendech a svátcích: 9:00-17:00

Připojení rodinného domu nebo firmy bezdrátovým spojem

Technická podpora 7 dní v týdnu.

Máme pro Vás i Online TV s 43 kanály do Vašeho PC nebo tabletu.

U všech tarifů neomezujeme ani neblokujeme stahování přes P2P a jiné sítě.

Online TV zdarma

Televize do vašeho počítače nebo tabletu

Služba OnLine TV je poskytována zcela zdarma ke každé přípojce internetu a umožní Vám v dostatečné kvalitě nahradit další domácí televizor. Služba OnLine TV je nyní vybavena pohodlným programovým průvodcem (TV program) na 14 dnů, který přináší další velmi oblíbenou funkci.

Programová nabídka OnLine TV

V nabídce OnLine TV najde pouze základní programy.

Jak spustit Online TV na počítači

Služba je dostupná na adrese: www.online-televize.cz.
Ke spuštění služby OnLine TV se musíte nejdříve zaregistrovat .
Pro sledování OnLine TV na počítači budete potřebovat jen aktuální internetový prohlížeč.

Služba OnLine TV není zpoplatněna, nemá klasickou technickou podporu po telefonu. V případě problému můžete využít kontaktní formulář k hlášení poruch.

Důležité upozornění!

OnLine TV využívá kapacitu Vaší internetové linky. Aby OnLine TV fungovala správně, neměly by být puštěny žádné jiné programy vytěžující internetovou linku, jako jsou například torrent downloadery či jiné programy na stahování dat. V případě potíží s OnLine TV nejdříve zkontrolujte, zda nemáte puštěny nějaké další programy vytěžující Vaší internetovou linku. Následně proveďte kontrolu kapacity linky naším měřičem rychlosti připojení. V případě, že máte doma více počítačů využívajících internet ve stejný čas, pamatujte, že každý z těchto počítačů využívá Vaši linku a mohou tím ovlivnit sledování OnLine TV. V případě, že jste připojeni přes wi-fi router a OnLine TV se Vám seká či trhá, vyzkoušejte se připojit do routeru kabelem. Pokud problém přetrvává, zkuste PC restartovat a pokud ani to nepomůže, napište nám prostřednictvím formuláře k hlášení chyb. Máte-li tarif s měsíčním limitem přenesených dat, tzv. FUP, a dojde-li k překročení FUP, je pravděpodobné, že Vám OnLine TV nebude fungovat korektně.

Vysokorychlostní, neomezenÉ připojení s RADIOVOU PÁTEŘNÍ SÍTÍ
Vysokorychlostní, neomezenÉ připojení na optických sítích

Zjistěte dostupnost na Vaší adrese

Vyplňte své údaje do formuláře a my se Vám obratem ozveme s dostupností na dané adrese.

Tarify nemusí být dostupné ve všech lokalitách. Dostupnost rychlostí záleží na technických podmínkách sítě, kterou neustále rozšiřujeme.

Wi-Fi router do domácnosti i kanceláře

S naší přípojkou můžete využít svůj stávající router. Pokud žádný nemáte, tak vám s jeho výběrem pomůže náš školený technik, který je schopen vhodný router doporučit, dodat i nastavit, při realizaci přípojky i dodatečně. Přístup do administračního rozhraní routeru je zabezpečen heslem. Heslo je spolu s routerem předáno zákazníkovi. Na zařízení se vztahuje záruka 24 – 36 měsíců.